Maripoza po niemiecku  Maripoza po angielsku  Maripoza po francusku  Maripoza po włosku
Maripoza Twoja Reklama w Internecie
Kwalifikowany Google Advertising Professional
Poniższy cennik nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu przepisów prawa. Ma charakter tylko i wyłącznie informacyjny, w celu zorientowania się w cenach usług. Dokładna oferta handlowa jest przesyłana na życzenie klientów w momencie zaakceptowania zaproszenia do składania oferty i po zapoznaniu się z potrzebami klienta. Wszystkie ceny w poniższym cenniku mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia. Wszystkie ceny są kwotami netto.

Pozycjonowanie cennik - Linki sponsorowane cennik

Audyt SEO strony i sporządzenie oferty

W zależności od ilości fraz do wyceny i ilości rynków (krajów), na który ma być sprządzona oferta - od 450zł za jeden rynek.

Kampania SEM

  • boksy reklamowe
  • linki sponsorowane
Cena za usługi SEM jest uzależniona od wysokości budżetu reklamowego oraz stopnia skomplikowania kampanii reklamowej internecie. Prowizja wynosi 8% – 15% wielkości budżetu reklamowego. Przy zakupie innych usług udzielany jest rabat w wysokości 10% tej prowizji.

Kampania SEO

  • pozycjonowanie w kraju
  • pozycjonowanie za granicą
I forma płatności:
Stała miesięczna opłata za wynik wypozycjonowania na dane słowo lub frazę. Opłata jest pobierana tylko w momencie, gdy Państwa witryna znajdzie się na dane słowo kluczowe w pierwszej 10 wyników wyszukiwania (TOP10). Cena zależy od stopnia skomplikowania danego słowa i wynosi od 10zł za miesiąc i za wynik. Umowa zawierana jest na czas określony lub nieokreślny. Opłata pobierana jest za każde słowo lub frazę. Ta forma rozliczania opłaca się, jeżeli zależy Państwu na wysokiej pozycji przy wypozycjonowaniu niewielkiej ilości fraz

II forma płatności:
Stała miesięczna opłata niezależna od wyników wypozycjonowania i niezależna od ilości słów do wypozycjonowania. Słów kluczowych może być bardzo dużo. Przy zakupie usług dotyczących analizy ilościowej i monitoringu w Google Webmaster Central lub analizy w Google Analytics, słowe te zostaną dobierane przez pracowników firmy MARIPOZA, tak by zoptymalizować Państwa pozycję w Internecie na najbardziej pasujące do Państwa strony www słowa. Opłata jest jednak nie niższa niż 250zł a dokładna cena może być znana dopiero po audycie strony.

Inne modele wynagradzania:
Możliwe są także do negocjacji inne hybrydowe modele wynagradzania.

Analiza strony w Google Analytics

Usługa ta zawiera implementację kodów i modułów konwersji i e-commerce.

Przy zakupie kampanii SEM w MARIPOZA, opłata za analizę Google Analytics wynosi 2% - 8% budżetu przeznaczonego na SEM.

Przy zakupie kampanii SEO bez SEM, oplata ta jest stałą wartością miesięczna ustaloną według skomplikowania danych słów kluczowych. Wynosi jednak zazwyczaj około 2% – 10% ceny za dane słowo kluczowe.

Sama analiza Google Analytics, po wygaśnięciu usług SEM i SEO lub bez ich wykupienia, kosztuje od 50zł. Przy zakupie wyłącznie tej usługi, uzyskacie Państwo rabat na kampanie SEO i SEM.

Rejestracja w Google Webmaster Central i monitoring w tym systemie

Przy zakupie usług SEO lub SEM, opłata wynosi 5% budżetu na te kampanie. Przy zakupie wyłącznie usług rejestracji w Google Webmaster Central, opłata wynosi od 50 zł i jest uzależniona od skomplikowania danych słów kluczowych.

Kampania SEM
w telefonie komórkowym

Cena za usługi SEM w telefonach komórkowych jest uzależniona od wysokości budżetu reklamowego oraz stopnia skomplikowania kampanii reklamowej w telefonie komórkowym. Prowizja wynosi 5% - 15% wielkości budżetu reklamowego. Podlega NEGOCJACJI. Przy zakupie innych usług udzielany jest rabat w wysokości 10% tej prowizji.

Analiza ilościowa stron internetowych

Według ilości godzin pracy specjalisty ekonometryka. Godzina pracy 80zł.

Budowa modelu ekonometrycznego

Według kosztorysu projektu i skomplikowania zlecenia

Analiza jakościowa w tym badania focusowe

wg kosztorysu i zaawansowania badania, lecz nie niżej niż 1500zł.

Czy informacje na tej stronie okazały się przydatne?
TAK NIE
©MARIPOZA Poznań 2008-2015 || Pozycjonowanie za granicą|Reklama w Internecie|Pozycjonowanie|Linki sponsorowane|